شامپو موهای خشک و معمولی سریتا
0

شامپو موهای خشک و معمولی سریتا

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سریتا مخصوص موهای خشک و معمولی

اخطار: آخرین موجودی فعلی!
10,800 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

سایر اطلاعات

شناسه بهداشت : 56/15850

شامپوی موی خشک و معمولی ( تقویت کننده و ضد ریزش) سریتا محصولی است که با بهره گیری از عصاره گیاهان دارویی، باعث رفع خشکی پوست و موی سر و افزايش رطوبت رساني به پوست سر شده و لطافت و انعطاف پذیری مو را به ارمغان می آورد.

مواد موثره: روغن جوجوبا، عصاره هاي نعناع فلفلی، بابونه.
سایر ترکیبات: کوکاميدو پروپيل بتائين 30%، آمونيوم لورت سولفات 70%، دسيل گلوكوزايد 50%، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی25%، پي اي جي 12 دايمتيکون، گليسیرين99.5%، کوکاميدو دي اتانول آمید85%، پي اي جي 40 هيدرو‍ژنيتد کاستر اويل، كافئين و مالتو دكسترين و اوره و  زانتان گام و هيدروكسي اتيل سلولز و فنوكسي اتانل، سديم لاکتات، عصاره گلايکولي رزماري، عصاره گلايکولي مريم گلي، سدیم کلراید، پانتنول، پلي کواترنيوم 10، عصاره گلايکولي گزنه، اسيد لاکتيک، پيريدوكسين هيدروكلرايد، اسانس مجاز آرايشي و بهداشتي، دي سديم ا.د.ت.ا، 5کلرو 2 متيل 4 ايزوتيازولين 3-وان و2متیل 4 ایزوتیازولین3 –وان5/1%،رنگ CI.NO.15985، رنگ CI.NO.42090، آب دیونیزه.

شامپو موی خشک و معمولی سریتا دارای مواد موثره ای است که به یاری مکانیزم های کارآمد، باعث رفع خشکی مو شده و در تقویت موهای ضعیف شده و آسیب دیده ناشی از خشکی، موثر است. از جمله ترکیبات موجود در این شامپو روغن جوجوبا است. قابلیت روغن جوجوبا در نفوذ به عمق پوست و مو، باعث می شود که با رطوبت رسانی مناسب، خشکی موها را رفع کرده و باعث تقویت آن شود. همچنین روغن جوجوبا مشکلات ناشی از استفاده روزانه از موس، اسپری مو و ژل ها که باعث چسبندگی در سطح پوست سر می شوند را از بین می برد. روغن جوجوبا علاوه بر تغذیه ساقه مو، باعث درخشندگی و سلامت تارهای مو نیز می گردد. دیگر ماده موثره موجود در شامپو موی خشک و معمولی سریتا، نعناع فلفلی است. این ماده با اثر بر روی کانال های کلسیمی عضلات صاف، موجب حس آرامش و خنکی در پوست سر می شود. عصاره بابونه نيز خاصيت ضد التهابي دارد.

•    رفع خشكي پوست سر به واسطه دارا بودن روغن جوجوبا و شباهت آن با سبوم (چربي) طبیعی پوست
•    افزایش رطوبت رسانی به پوست سر و مو
•    جلوگیری از ایجاد موخوره
•    رفع شکنندگی و کدورت موهای خشک
•    داراي pH مناسب جهت تعدیل خشکی پوست سر و مو
•    وجود انواع اسيدهاي آمينه برای ترمیم و تقويت ساقه مو و مهار ریزش مو

ابتدا موها را خيس نموده، مقدار مناسبي از شامپو را بر كف سر ريخته و با نوك انگشتانتان ماساژ دهيد. 2 تا 3 دقيقه صبر نموده تا مواد موثره موجود در شامپو اثرات خود را اعمال نمايد. سپس اقدام به آبكشي نماييد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats