شامپو سبوس برنج پرمون - موهای چرب

شامپو سبوس برنج پرمون تقویت کننده پیاز مو، ضد ریزش، ضد اشعه مضر آفتاب و تنظیم کننده چربی پوست سر

اخطار: آخرین موجودی فعلی!
5,500 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

سایر اطلاعات

شناسه بهداشت : 48/109199

سبوس برنج روکش دانه برنج است و حاوی ویتامینها و مواد معدنی فراوان است.

از سبوس برنج بصورت خوراکی استفاده میکنند و از سالیان دور از دم کرده آن برای شستشو و تقویت موی سر بهره میبرند.

شامپو سبوس برنج پرمون حاوی عناصر معدنی مورد نیاز پیاز مو نظیر فسفر، پتاسیم، منیزیم و سیلیس میباشد. این محصول حاوی ویتامینهای گروه E و B، الانتوئین و گاما اوریزانول میباشد که موجب تقویت و رشد طبیعی مو میشود.

آنتی اکسیدانهای طبیعی گامااوریزانول و ویتامین E موجود در سبوس برنج موجب گیراندازی رادیکالهای آزاد گردیده و از موها در برابر اشعه مضر UV محافظت مینماید.

شامپو سبوس برنج پرمون موجب نگهداری تمامی مواد مغذی مو بوده و با تنظیم PH نرمال مو از ریزش موهای آسیب دیده جلوگیری می نماید.

  • ویتامین B1 که به وفور در سبوس برنج یافت میشود اثر مطلوبی بر رویش موی سر داشته و به همین دلیل در شامپوها از آن استفاده میشود. آنچه به اثبات رسیده این است که کمبود ویتامین B1 موجب سفیدی زودرس موها میشود و وجود این ویتامین در شامپو و مصرف خوراکی آن میتواند از سفیدی زودرس موی سر پیشگیری کند.

  • اسید پانتوتنیک نیز نقش بسیار مهمی در رویش موی سر دارد. این ماده نرم کننده بوده و در رشد و نگهداری مو دخالت دارد. شواهد علمی بیانگر تاثیر اسید پانتوتنیک در افزایش تکثیر سلولی است.

  • الانتوئین یک ترکیب جاذب رطوبت است و سبب جذب آب و تورم ساقه مو میگردد و بنابراین به عنوان حالت دهنده و حجم دهنده مو مورد استفاده قرار میگیرد ضمن اینکه اثر ضد شوره مناسبی بر روی پوست سر دارد و میتواند فلسهای شوره را برطرف کند

  • کمبود پروتئین سبب نازکی و شکنندگی، ریزش مو و از بین رفتن رنگدانه های مو میگردد. مصرف پروتئین در شامپو سبب نرم شدن و حالت پذیری مو، خصوصا موهای آسیب دیده و رنگ شده میگردد و بهتر است برای مدت طولانی از آن استفاده شود.

  • آلفاتوکوفرول یا ویتامین E یک آنتی اکسیدان شناخته شده است که میتواند رادیکالهای آزاد را پایدار کند بدون اینکه خود دچار ناپایداری و تغییر گردد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats