چهارگل (40گل یا 40 گیاه یا 1000گل)
16

چهارگل (40گل یا 40 گیاه یا 1000گل)

چهارگل که به 40گل، 40 گیاه و 1000 گل نیز معروف است

درمان سرماخوردگی، عفونت سینه، گلودرد، آبریزش بینی و ...

این محصول در بسته بندی 100 گرمی عرضه میشود

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
7,500 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

چهار گل یکی از ترکیبات معروف در عطاریهاست و معمولا عطاریها و فروشگاههای گیاهان دارویی این محصول را با ترکیب گیاهان مختلف به فروش میرسانند و ممکن است محصولات موجود در این فروشگاهها تا حدودی با هم متفاوت باشند اما اساس و پایه ترکیبات یکی است.

4گل موجود در این فروشگاه از ترکیب گیاهان ختمی، آویشن، پونه، گل نیلوفر، پنیرک، چای کوهی، زوفا، برگ هلو، عناب و سپستان تهیه شده است.

ترکیب این گیاهان یکی از ترکیبات موثر جهت درمان سرماخوردگی است که به دلیل طعم مطلوب خود میتواند به راحتی مورد مصرف اعضای خانواده قرار گیرد و به همین دلیل یکی از محصولات پرفروش در این فروشگاه است.

ترکیب این گیاهان میتواند جهت درمان سرماخوردگی، سرفه های خشک و خلط دار، تب، عفونت گلو (گلو درد) آبریزش بینی، سردرد و بی حالی ناشی از سرماخوردگی مورد استفاده قرار گیرد.

روش استفاده:

1-جوشانده: 2قاشق غذاخوری سرپر از مخلوط گیاهان را به همراه 1 لیوان آب سرد داخل قوری بریزید و روی شعله ملایم 5 دقیقه بجوشانید سپس جوشانده را صاف کرده و میل کنید.

2- دمنوش: به 2 قاشق غذاخوری سرپر از مخلوط گیاهان، 1 لیوان آب در حال جوش اضافه کنید و درب ظرف را بگذارید و پس از 15 دقیقه دمنوش را صاف کرده و میل کنید.

از این جوشانده میتوان 3-2 مرتبه در روز استفاده کرد

عناب موجود در این ترکیب را میتوان پس از دم کردن یا جوشاندن بطور جداگانه میل نمود اما بقیه گیاهان موجود را پس از صاف کردن دور بریزید.

دیدگاه کاربران
1

  • 1394-10-16
    سلام
    4گلتون فوق العادست. خیلی تمیز و خوش طعمه. البته شایدم من طعمشو دوست دارم. خیلی راحت میشه خوردش و فکر کنم بخاطر عناب و ختمی و شاید چیزای دیگه که من اسمشون رو نمیدونم حسابی سینه رو نرم میکنه

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats