گرده گل

جمع آوری شده از کوههای البرز مرکزی، کهکیلویه، فارس و خوزستان با پوشش گیاهی آویشن، گون، بابونه، کُنار و ... در بسته بندی 50 و 100 گرمی

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
16,000 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

زنبورهای کارگر در زمان جهت جمع آوری مواد مورد نیاز زنبورهای تازه متولد شده گرده گلهای مختلف را در کیسه ای که روی پاهایشان قرارگرفته ذخیره میکنند.

زنبورداران با قرار دادن وسیله ای که به تله معروف است در جلوی ورودی کندو، گرده گل جمع آوری شده توسط زنبورها را گرفته و آنرا به فروش میرسانند.

بی شک گرده گل به علت داشتن پروتئین بالا و مقادیری از مواد معدنی، ویتامینها و چربیها یک ماده بسیار مغذی است که غذای زنبورها و به ویژه زنبورهای تازه متولد شده که به غذایی مقوی نیاز دارند را تشکیل میدهد.

از قدیم مصرف گرده گل در تغذیه انسان مطرح بوده و ورزشکاران حرفه ای نیز از گرده گل به عنوان غذایی خاص و نیروزا بهره میبرده اند.

به دلیل حساسیت برخی افراد نسبت به گرده گل توصیه میشود مصرف آن به میزان بسیار کم شروع شود و رفته رفته میزان مصرف افزایش یابد.

از اثرات گرده گل میتوان به موارد زیر که جزو مهمترین اثرات این فراورده بینظیر زنبور عسل است اشاره نمود:

تقویت قوای جسمی، قوای جنسی و توان باروری (تقویت تحرک اسپرم، تعداد اسپرم و کیفیت اسپرم)

کاهش حساسیت (حساسیت فصلی خصوصا حساسیت به گرده گل)

رفع کم خونی

تقویت حافظه و افزایش سطح هوشیاری

تنظیم فعالیت روده و درمان یبوست

کاهش فشار خون، تحریک متابولیسم و سم زدایی بدن

کاهش احساس خستگی و ضعف بدن

کاهش فشارهای عصبی و درمان بیخوابی و کاهش افسردگی

روش مصرف:

برخی افراد ممکن است به مصرف گرده حساسیت نشان دهند و دچار حساسیتهای مزمن شوند لذا توصیه میشود افرادی که برای اولین بار از این محصول استفاده میکنند میزان مصرف را بسیار کم  و در حدود 1 گرم در نظر بگیرند.

عکس العملهای حساسیت به طور معمول در یک دوره کوتاه مدت (چند ساعته) بروز میکند بنابراین در صورت بروز حساسیت (شدید) نباید از این محصول استفاده نمود و در صورت بروز حساسیت جزئی میتوان با افزایش آهسته دوز مصرف، حساسیت را برطرف نمود.

در صورت عدم بروز حساسیت میتوان تا 12 گرم در روز (4 بار در روز و هر بار 3 گرم) از این محصول استفاده نمود.

دیدگاه کاربران
1

 • 1394-09-21

  سلام
  خوشبختانه سایتهای زیادی هستن که دارن این محصول رو میفروشن و تو این شرایط باید سعی کنید قیمت مناسبی روی محصولاتتون بگذارین. به نظرم قیمتتون نسبت به رقبا خیلی بالاتره

  پاسخ مدیر:

  سلام به شما و ممنون از اعلام نظرتون
  کاملا صحیح میفرمایید و  قیمتهای بسیار مناسبی در سایتهای مختلف و در فروشگاههای سطح شهر برای این محصول و سایر محصولات وجود داره.
  به هیچ عنوان قصد تایید یا تخریب سایت یا محصولی رو نداریم و به هیچ عنوان بدون بررسی کیفی محصولات دیگر سایتها و همکاران نمیتونیم در مورد کیفیت و قیمتشون نظری بدیم و تنها مطلبی که در پاسخ به نظر شما میتونیم دکر کنیم این هست که به کیفیت محصولاتمون ایمان داریم و مطمئن هستیم که محصولاتی با رده کیفی ارائه شده در سایت با چنین قیمتی به آسانی در دسترس مشتریان نخواهد بود و همیشه سعی شده ثبت قیمت منصفانه مکمل کیفیت مطلوب محصولاتمون باشه


  شاد و تندرست باشید

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats