استویا (گیاه خشک)

اگر شما نیز یکی از آن دسته افرادی باشید که به سلامتی خود اهمیت میدهند، احتمالا راجع به بیماری و خطرات فراوانی که زیر سفیدی مروارید گونه‌ی شکر کمین کرده است بدانید.

مقدار زیاد شکر شما را تبدیل به فردی بد خلق، چاق و در نهایت مریض و دیابتی می کند و این موضوع در واقع برای افرادی که با تناسب اندام، سلامت، تحرک و روابط جنسی سر و کار دارند سرنوشت غم انگیزی است.

جایگزین‌های شکر، از آسپارتام بد نام گرفته تا ساخارین و سوکرالوز تقریبا در همه جا مشاهده می شوند اما اغلب آنها مصنوعی بوده و برخی بسیار خطرناکند و از نظر علمی ثابت شده که میتوانند عامل ایجاد غدد سرطانی و سایر بیماریهای خطرناک باشند.

واضح است که ما هیچ کدام از اینها را نمیخواهیم.

خوشبختانه پسری به اسم استویا به شهر آمده است!

استویا جایگزین ارزانی برای شکر است که مستقیما از خاک به دست می آید و به راحتی می توانید خودتان آن را بکارید و گفته می شود قرنهاست که ساکنین آمریکای جنوبی از آن استفاده می کنند.

این محصول در بسته بندی 100 گرمی عرضه میشود

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گیاه استویا، فواید و مضرات آن پیگیر سلسله مطالبی که در وبلاگ فروشگاه قرارخواهد گرفت باشید

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
11,300 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

دیدگاه کاربران
1

 • 1396-01-06

  سلام
  از اونجا که در وبلاگ توضیح داده شده گیاه خشک کمی تلخ هست...آیا همچنان میشه ازش به عنوان شیرین کننده چای و قهوه و دمنوش استفاده کرد؟ یا خیرشیرینی ندارد.

  پاسخ مدیر:

  سلام


  برگ خشک استویا مصرف خوراکی داره و بسیار شیرین هست و برای شیرین کردن چای و قهوه مقدار بسیار کمی از برگ کفایت میکنه


  شاد و تندرست باشید 

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats