کندر خوراکی
7

کندر خوراکی

کندر خوراکی

این محصول در بسته بندی 80 گرمی عرضه میشود

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
5,000 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع
کندر صمغ نوعی درخت با طعمی نسبتا تلخ و گس میباشد. این صمغ از دیرباز به عنوان تقویت کننده حافظه مورد استفاده قرار میگرفته و به ویژه زنان باردار برای تقویت هوش فرزندان خود در دوران بارداری از این صمغ استفاده مینموده اند.
تاثیر مثبت مصرف کندر برروی حافظه از نظر علمی کاملا به اثبات رسیده و در سالهای اخیر فراورده های دارویی فراوانی از این محصول روانه بازار شده است.
بهتر است کندر به صورت جویدنی مورد استفاده قرار گیرد اما برای کسانی که نمیتوانند طعم این صمغ را تحمل کنند بهترین راه خرد و آسیاب کردن کندر و سپس مصرف آن است.
میزان مصرف مورد نیاز کندر روزانه به اندازه 1 تخود میباشد که توصیه میشود ناشتا استفاده گردد.
در مورد مصرف این محصول در دوران بارداری نظرات مختلفی بیان میشود. عده ای معتقدند کندر باید از ماه سوم بارداری مصرف گردد و عده ای نیز مصرف آن را در 2 ماه آخر بارداری توصیه میکنند اما باید یادآوری نمود که در برخی منابع بروز بیش فعالی در کودکانی که مادر در دوران بارداری از کندر بصورت زیاد و طولانی مدت استفاده نموده درج شده است.
یکی دیگر از تاثیرات فوق العاده کندر رفع سردردهای میگرنی است. بوییدن دود کندر به میزان 1 نخود میتواند به سرعت سردرد میگرنی را برطرف نماید. پس از داغ کردن کندر برروی آتش (مانند دود کردن اسپند) دود آنرا استشمام کنید تا در عرض چند دقیقه احساس بازشدن عروق پشت گردن و رفع سردرد را تجربه نمایید.

دیدگاه کاربران
1

  • 1396-04-23
    سلام كندر نر هست ؟
    پاسخ مدیر: سلام
    خیر؛ کندر موجود در بازار کشور از هند وارد میشه و با کندر افریقایی تفاوت داره
    شاد و تندرست باشید

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats