برگ کاسنی
13

برگ کاسنی

برگ کاسنی

این محصول در بسته بندی 75 گرمی به فروش میرسد

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
3,900 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

کاسنی یکی از گیاهان معروف و پرمصرف در بین طرفداران طب سنتی است. این گیاه تلخ مزه بیشتر به دلیل اثر مطلوب خود برروی کبد شناخته شده.

کاسنی یک تصفیه کننده خون بسیار قوی است. ترشح صفرا را افزایش میدهد و به علت داشتن طبیعت سرد موجب کاهش جوش، کهیر و خارشهای پوستی میگردد.

از طرف دیگر کاسنی مقوی معده است و مصرف آن میتوان موجب کاهش ضعف و درد معده گردد ضمن اینکه کاسنی میتواند موجب افزایش باکتریهای مفید در روده گردد و بنابراین یکی از مواد مفید در ترکیبات گیاهی کاهنده عفونتهای دستگاه گوارشی است

کاسنی یک ضد باکتری قوی است و به دلیل داشتن ویتامین C فراوان سیستم ایمنی بدن را تقویت میکند.

باید به این نکته مهم نیز اشاره نمود که مصرف گیاه کاسنی به مراتب بیشتر از مصرف عرق آن موثر و مفید است زیرا میزان کمی از مواد موثر کاسنی را میتوان به وسیله عرقگیری جداسازی نمود بنابراین توصیه میشود در صورتی که بنا به دلایلی نمیتوانید گیاه کاسنی را مصرف کنید حتما از عرقیات خالص و با غلظت بالا بهره بگیرید.

یکی از دلایلی که نمیتوان مصرف گیاه کاسنی را به همگان توصیه نمود این است که مصرف آن در افراد دارای کلیه حساس و سنگ ساز میتواند موجب ایجاد رسوب در کلیه‌ها گردد و بنابراین توصیه میشود حتما دمنوش کاسنی را گرم مصرف نمایید

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats