زبان گنجشک

گیاه زبان گنجشک در بسته بندی 50 گرمی

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
3,100 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

گیاه زبان گنجشک که از برگهای آن به صورت دم کرده استفاده میشود خواص بسیار مفیدی برای کلیه دارد و به همین دلیل نیز در بین عوام شناخته شده است.

دم کرده برگ زبان گنجشک جهت درمان و دفع سنگ کلیه، شستشوی کلیه و مثانه و رفع عفونتهای مجاری ادرار بسیار مفید است. همچنین میتوان از دمکرده آن جهت کاهش اسید اوریک، درمان نقرس (درمان مکمل) و کاهش دردهای مفصلی مرتبط با اسید اوریک (نقرس) بسیار بهره برد.

به دلیل وجود فلاوونوئیدهای ضد التهاب در این گیاه، علاوه بر کاهش دردهای مفصلی مرتبط با نقرس، میتوان از آن جهت کاهش دردهای شدید روماتیسمی نیز بهره برد

زبان گنجشک گیاهیست که موجب افزایش دفع ادرار میشود و بنابراین جهت کاهش تب و فشار خون نیز میتوان از دم کرده این گیاه استفاده نمود

جهت تهیه دم کرده این گیاه میتوان آنرا آسیاب نمود. جهت استفاده از گیاه آسیاب شده توصیه میشود بر روی حدود 10 گرم از پودر شده گیاه 1 لیوان آب در حال جوش بریزید و بر روی حرارت غیر مستقیم قرار دهید و پس از 20 دقیقه آنرا صاف نموده و در طول روز آرام آرام میل کنید.

در صورتی که امکان آسیاب نمودن برگها را ندارید میتوانید برگهای سالم را به روش فوق به مدت 35-30 دقیقه حرارت غیر مستقیم دهید تا آماده مصرف شود.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats