بومادران

گل بومادران در بسته بندی 50 گرمی

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
2,100 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

بومادران گیاهیست با گلهای زرد رنگ دسته ای و زیبا که طعمی تلخ و عطری نافذ دارد. این گیاه از قدیم به عنوان دارویی برای زنان معروف بوده و کاربرد داشته است.

بومادران به عنوان یکی از گیاهان با عوارض جانبی بسیار کم شناخته میشود اما در مواردی نادر ممکن است مصرف کننده را دچار عوارض پوستی نماید.

این گیاه یکی از لحاظ دارویی جزو گیاهان بسیار با ارزش است و خواص فراوانی دارد. از جمله خواص این گیاه میتوان به خاصیت ضد اسپاسم و گرفتگی، ضد نفخ، ضد اسپاسم، تقویت کننده معده و روده، صفرا آور و مقوی کبد، درمان مشکلات زنانه (تنظیم قاعدگی، کاهش خونریزی کاهش دردهای عادت ماهانه و...)، درمان بواسیر، تقویت رگهای واریسی، تقویت قلب و کاهش ورم قلب و... اشاره نمود.

جهت تهیه دمنوش میتوان 4-2 گرم از سرشاخه های گلدار گیاه را با 1 لیوان آب به مدت 10 دقیقه جوشاند و پس از صاف کردن میل نمود. این میزان را میتوان تا 3 بار در روز تکرار کرد.

مهمترین اثرات بومادران که از لحاظ علمی به اثبات رسیده شامل موارد زیر است:

ضد درد، ضد باکتری ضد تب، ضد ورم، ضد اسپاسم، ضد کرم، ضد ادم، ضد ویروس، ضد نفخ، ضد عفونی کننده مجاری ادرار، معرق، ادرار آور، قابض، خلط آور، ضد خونریزی، ملین، مسکن، محرک، پشه کش، کاهنده قند خون، کاهنده فشار خون، صفرا آور و قاعده آور

افرادی که از داروهای ضد انعقاد خون، کاهنده فشار خون و ادرار آور استفاده میکنند باید مصرف این گیاه را کمتر از دوز عادی در برنامه خود قرار دهند

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats