لیست محصولات این تولید کننده پارس آزمای طب (سریتا)

گروه پارس آزمای طب در سال 1383 با شکل گیری هسته تحقیقاتی شروع به فعالیت نمود و به پشتوانه چندی از پژوهشگران جوان،  پروژه تحقیقاتی خود را با نگاهی صرفا پژوهشی و فارغ از صنعت و تولید آغاز نمود و پس از چندی با توجه به نتایج درخشان آن تحقیقات و تشویق جمعی از صاحب نظران، مجموعه پارس آزمای طب این افتخار را پیدا کرد تا تنها مجموعه ای باشد که فعالیت خود را با تحقیقات شروع کرده و سپس به سمت تولید روی آورده است

داشتن نگاه علمی و پژوهشی در مجموعه پارس آزمای طب سبب آن شد که فارغ از هرگونه کار کپی سازی، تمامی فرمولاسیون محصولات را خود طراحی نموده، و به افتخاری بزرگ در عرصه علم و دانش کشور نایل آید.
این مجموعه با توجه به حضور پررنگ خود، گام های بلندی را به پشتوانه جمعی از جوانان پرانگیزه این مرز و بوم در جهت ارتقاء و اعتلای علمی وپژوهشی کشور برداشته و امیدوار است که در آینده نیز قدم هایی بیاد ماندنی و یادآور بزرگان خوش آوازه سرزمین پارسی بردارد.

بیشتر
1 - 7 از 7
 • (0 رای)

  شامپوی روزانه سریتا، ضد ریزش، مخصوص موهای چرب

  9,520 تومان 11,900 تومان
  موجود
 • (4 رای)

  کرم تقویت ابرو سریتا؛ ضد ریزش و تقویت کننده ابرو

  20,720 تومان 25,900 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • (4 رای)

  شامپو پرومین سریتا تقویت کننده مو و محرک رشد شامپو پرو-مین سریتا با بهره گیری از ماینوکسیدیل 1%، آپیژنین، پپتید بایوتینیل و  اولئالونیک اسید توانایی کنترل و مهار ریزش مو،  تحریک رویش موهای مجدد و تقویت تارهای ضعیف مو را دارا میباشد.

  14,400 تومان 18,000 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
 • (3 رای)

  شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سریتا مخصوص موهای خشک و معمولی

  8,640 تومان 10,800 تومان
  موجود
 • (2 رای)

  شامپو جوانه گندم سریتا تقویت کننده و ضد ریزش

  7,760 تومان 9,700 تومان
  موجود
 • (2 رای)

  شامپو کافئین سریتا ضد ریزش و تقویت کننده مو نقش کافئین به عنوان یک انرژی دهنده و تقویت کننده ریشه مو و همچنین مهارکننده اثرات مخرب هورمون دی هیدروتستوسترون بر روی مو به اثبات رسیده است. شامپو كافئين سریتا به واسطه داشتن کافئین و دیگر ترکیبات موثره، فرمولاسیونی کارآمد برای درمان ریزش مو و تقويت و رشد مجدد موها، به شمار می آید.

  11,760 تومان 14,700 تومان
  موجود
 • (6 رای)

  هیرتونیک گیاهی (محلول تقویت موی سر) T2 سریتا نقش کافئین به عنوان یک انرژی دهنده و تقویت کننده ریشه مو و همچنین مهارکننده اثرات مخرب هورمون دی هیدروتستوسترون بر روی مو  به اثبات رسیده است. هیرتونیک گیاهی T2 (تقویت کننده و ضد ریزش مو) سریتا به واسطه داشتن کافئین و دیگر ترکیبات موثره، فرمولاسیونی کارآمد برای درمان ریزش مو و رویش مجدد موها به شمار می آید.

  18,560 تومان 23,200 تومان
  ناموجود
  خرید محصول
1 - 7 از 7
free web stats