روغن کوهان شتر ونتا

روغن کوهان شتر ونتا

رفع بواسیر و خون ریزی شقاق

درمان درد زانو و مفاصل

تسکین دردهای آرتروز و شکستگی استخوان

برطرف کننده ترکهای دست و پا

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
موجودی محدود یا در حال اتمام است
19,000 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

مشخصات کلی

نام محصول : روغن کوهان شتر ونتا
خواص و موارد مصرف : بهبود و درمان دردهای مفصلی، اسکلتی و عضلانی، مفید جهت کاهش درد دیسک، زانو درد و ...

سایر اطلاعات

شناسه بهداشت : 930185س

ساختمان اﺻﻠﯽ كوهان شتر از ﺑﺎﻓتهای ﭼﺮﺑﯽ و ﻓﻴﺒﺮی تشكيل ﮔﺮدﻳﺪﻩ است. اﻏﻠﺐ كوهان را ﻣﺨﺰن ﺁب ناميده‌اند ﭼﻮن ﺑﺮ اثر اﮐﺴﻴﺪاسيون ﻳﮏ ﮔﺮم ﭼﺮﺑﯽ 7/1 ﮔﺮم ﺁب توليد مي‌شود. ﻣﻘﺪار اﮐﺴﻴﮋن ﻻزم ﺑﺮای اﮐﺴﻴﺪاسيون ﭼﺮﺑﯽ از هواي تنفسي اﺧﺬ ﻣﯽﮔﺮدد. ﺑﻪ هر ﺟﻬﺖ كوهان ﻣﻨﺒﻊ انرژي شتر را تشكيل مي‌دهد ﭼﻮن ﭼﺮﺑﯽ نسبت ﺑﻪ ساير ﻣﻮاد ﻏﺬاﻳﯽ انرژي ﺑﻴﺸﺘﺮی توليد ﻣﯽ‌ﮐﻨﺪ.

 مكانيزمي كه در ساختار كوهان شتر قرار دارد بسيار پيچيده مي‌باشد و يكي از اسرار دنياي خلقت محسوب مي‌شود. از زمان بسيار گذشته حكيمان و اطباي بسياري بر روي اين ماده ارزشمند تحقيق داشتند و در مصارف گوناگون استفاده می نمودند و امروزه به عنوان ماده اوليه در صنايع داروسازي و غذايي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. این محصول با فرآوری این چربی ساخته شده است که با مالش این روغن بر روی محل درد نتایج بسیار خوبی در برطرف شدن درد حاصل می شود.

 این محصول دارای اثرات فوق العاده روی عضلات و بافتهای انسان بوده و همچنین اثرات درمانی خاصی برروی بواسیر و ورم مفاصل و دردهای ناشی از شکستگی استخوان دارد.

همچنین استفاده از این محصول باعث از بین رفتن ترکهای عمیق دست و پا میگردد.

استفاده مداوم، اثرات درمانی خوبی بجای میگذارد بنابراین به منظور پدیدار شدن اثرات مطلوب، استفاده طولانی مدت از آن توصیه میشود.

خواص محصول:

  • درمان درد زانو و مفاصل
  • تسکین دردهای آرتروز و شکستگی استخوان
  • رفع بواسیر و خونریزی و شقاق
  • برطرف کننده ترک های شدید دست و پا
  • رفع گرفتگی عضلات و رگ به رگ شدگی

در خصوص استفاده از این محصول، تا به حال هیچ گونه عارضه جانبی خاصی گزارش نشده است و محدودیتی برای مصرف در دوران بارداری و شیر دهی وجود ندارد.

 

نحوه مصرف :

روزانه 2 الی 3 بار موضع مورد نظر را شستشو داده، سپس مقدارمناسبی از روغن را روی محل مورد نظر مالیده و ماساژ دهید تا خوب جذب شود و برای تاثیر گذاری بیشتر آن محل را گرم نگه دارید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats