پودر سفیده تخم مرغ (آلبومین)
5

پودر سفیده تخم مرغ (آلبومین)

پودر سفیده تخم مرغ یکی از با کیفیت ترین مواد غذایی برای ورزشکاران است که علیرغم داشتن درصد بالایی پروتئین، فاقد کربوهیدرات و چربی میباشد

پودر سفیده تخم مرغ موجود در فروشگاه بصورت فله به فروش میرسد.

بسته بندی اصلی این محصول، کیسه 10 کیلویی و تولید شده توسط شرکت پارس آیلین مهر (پامین) میباشد.

این محصول در بسته بندی 150 گرمی عرضه میشود

نکات مهم در مورد مصرف پودر سفیده تخم مرغ:

1-  هر پیمانه 30 گرمی از پودر پروتئین تخم مرغ (آلبومن) حاوی حدود 7 عدد سفیده تخم مرغ می باشد و دارای حدود 25-24 گرم پروتئین می باشد.

2- پودر سفیده تخم مرغ را می توان در هر ساعتی از روز مصرف نمود و نتیجه مطلوبی حاصل کرد ولی با توجه به نتایج آزمایشات دکتر Stuart Phillips' در دانشگاه McMaster ، بهترین زمان مصرف بعد از تمرین برای سنتر و ترمیم بهتر پروتئین ها می باشد.

3- میزان مصرف پودر سفیده تخم مرغ بسته به وزن فرد، نوع ورزش و نوع مکمل های پروتئینی دیگری که مصرف می نماید متفاوت است ولی بهترین مقدار پیشنهادی 20-40 گرم می باشد.

4- یکی از مهمترین خواص طبیعی سفیده ی تخم مرغ خاصیت کف کنندگی آن می باشد که در پخت پز نیز از این خاصیت سفیده تخم مرغ استفاده زیادی می شود، بنابراین کف ایجاد شده در شیک (Shake) تهیه شده از این محصول نشان دهنده خلوص محصول می باشد.

5- یکی دیگر از خواص طبیعی سفیده ی تخم مرغ خاصیت چسبندگی آن می باشد که در حالت پودری نیز باعث دیر حل شدن آن در آب می شود و این موضوع نیز نشان دهنده خلوص محصول می باشد.

6- پودر سفیده تخم مرغ نیز مانند سایر پروتئین ها، می تواند در برخی افراد ایجاد حساسیت نماید.

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
14,000 تومان بدون مالیات.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats