پودر سفیده تخم مرغ (آلبومین)
56

پودر سفیده تخم مرغ (آلبومین)

پودر سفیده تخم مرغ

قابل استفاده جهت ورزشکاران و افراد دارای رژیمهای چاقی

کاهش قیمت پودر سفیده تخم مرغ

کاهش قیمت محصول با توجه به استقبال بینظیر مشتریان گرامی

با توجه به استقبال بینظیر مشتریان محترم جهت خرید پودر سفیده تخم مرغ و فراهم شدن امکان خرید مستقیم از تولید کننده، قیمت محصول 20% کاهش یافت

همچنین امکان خرید محصول به صورت عمده (جهت شیرینی پزیها، باشگاههای بدنسازی و عطاریها) فراهم گردید

جهت خرید عمده محصول میتوانید پس از ثبت نام در سایت، از طریق تلگرام، پیام کوتاه یا تماس تلفنی زمینه کاری خود را اعلام فرمایید در در لیست مشتریان عمده فروشی فروشگاه قرارگیرید

پودر سفیده تخم مرغ یکی از با کیفیت ترین مواد غذایی برای ورزشکاران است که علیرغم داشتن درصد بالایی پروتئین، فاقد کربوهیدرات و چربی میباشد

پودر سفیده تخم مرغ موجود در فروشگاه بصورت فله به فروش میرسد.

این محصول در 2 بسته بندی 150 گرمی و 400 گرمی عرضه میشود

نکات مهم در مورد مصرف پودر سفیده تخم مرغ:

1-  هر پیمانه 30 گرمی از پودر پروتئین تخم مرغ (آلبومن) حاوی حدود 7 عدد سفیده تخم مرغ می باشد و دارای حدود 25-24 گرم پروتئین می باشد.

2- پودر سفیده تخم مرغ را می توان در هر ساعتی از روز مصرف نمود و نتیجه مطلوبی حاصل کرد ولی با توجه به نتایج آزمایشات دکتر Stuart Phillips' در دانشگاه McMaster ، بهترین زمان مصرف بعد از تمرین برای سنتر و ترمیم بهتر پروتئین ها می باشد.

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
13,550 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

3- میزان مصرف پودر سفیده تخم مرغ بسته به وزن فرد، نوع ورزش و نوع مکمل های پروتئینی دیگری که مصرف می نماید متفاوت است ولی بهترین مقدار پیشنهادی 20-40 گرم می باشد.

4- یکی از مهمترین خواص طبیعی سفیده ی تخم مرغ خاصیت کف کنندگی آن می باشد که در پخت پز نیز از این خاصیت سفیده تخم مرغ استفاده زیادی می شود، بنابراین کف ایجاد شده در شیک (Shake) تهیه شده از این محصول نشان دهنده خلوص محصول می باشد.

5- یکی دیگر از خواص طبیعی سفیده ی تخم مرغ خاصیت چسبندگی آن می باشد که در حالت پودری نیز باعث دیر حل شدن آن در آب می شود و این موضوع نیز نشان دهنده خلوص محصول می باشد.

6- پودر سفیده تخم مرغ نیز مانند سایر پروتئین ها، می تواند در برخی افراد ایجاد حساسیت نماید.

دیدگاه کاربران
2

 • 1396-02-28

  ببخشید این پودر به صورت فله ای هست؟؟ از کجا میشه از نظر اینکه در تهیه این محصول بهداشت رعایت شده یا از تخم مرغ های تاریخ مصرف گذشته استفاده نشده اطمینان حاصل کرد؟

  پاسخ مدیر:

  سلام
  پودر در کارتنهای 10 کیلویی تحویل فروشگاه میشه و برروی کارتنها تاریخ تولید، تاریخ انقضا و شناسه های بهداشت و استاندارد درج شده و حتما در زمان خریداری و تحویل محصول از تولید کننده این موارد بررسی خواهد شد اما در زمان سفارش مشتری محصول در پاکت 150 و 500 گرمی بسته بندی میشه. بسته بندی فروشگاه نیز پاکت بهداشتی لمینیت دار هست


  شاد و تندرست باشید

 • 1396-03-12

  این پودر محصول کدوم کشوره

  پاسخ مدیر:

  سلام
  پودر سفیده تخم مرغ ایرانی هست

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats