شامپو موهای خشک و معمولی سریتا
3

شامپو موهای خشک و معمولی سریتا

شامپو تقویت کننده و ضد ریزش سریتا مخصوص موهای خشک و معمولی

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
موجودی محدود یا در حال اتمام است
10,800 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

سایر اطلاعات

شناسه بهداشت : 56/15850

شامپوی موی خشک و معمولی ( تقویت کننده و ضد ریزش) سریتا محصولی است که با بهره گیری از عصاره گیاهان دارویی، باعث رفع خشکی پوست و موی سر و افزايش رطوبت رساني به پوست سر شده و لطافت و انعطاف پذیری مو را به ارمغان می آورد.

مواد موثره: روغن جوجوبا، عصاره هاي نعناع فلفلی، بابونه.
سایر ترکیبات: کوکاميدو پروپيل بتائين 30%، آمونيوم لورت سولفات 70%، دسيل گلوكوزايد 50%، سدیم لوریل اتر سولفات صدفی25%، پي اي جي 12 دايمتيکون، گليسیرين99.5%، کوکاميدو دي اتانول آمید85%، پي اي جي 40 هيدرو‍ژنيتد کاستر اويل، كافئين و مالتو دكسترين و اوره و  زانتان گام و هيدروكسي اتيل سلولز و فنوكسي اتانل، سديم لاکتات، عصاره گلايکولي رزماري، عصاره گلايکولي مريم گلي، سدیم کلراید، پانتنول، پلي کواترنيوم 10، عصاره گلايکولي گزنه، اسيد لاکتيک، پيريدوكسين هيدروكلرايد، اسانس مجاز آرايشي و بهداشتي، دي سديم ا.د.ت.ا، 5کلرو 2 متيل 4 ايزوتيازولين 3-وان و2متیل 4 ایزوتیازولین3 –وان5/1%،رنگ CI.NO.15985، رنگ CI.NO.42090، آب دیونیزه.

شامپو موی خشک و معمولی سریتا دارای مواد موثره ای است که به یاری مکانیزم های کارآمد، باعث رفع خشکی مو شده و در تقویت موهای ضعیف شده و آسیب دیده ناشی از خشکی، موثر است. از جمله ترکیبات موجود در این شامپو روغن جوجوبا است. قابلیت روغن جوجوبا در نفوذ به عمق پوست و مو، باعث می شود که با رطوبت رسانی مناسب، خشکی موها را رفع کرده و باعث تقویت آن شود. همچنین روغن جوجوبا مشکلات ناشی از استفاده روزانه از موس، اسپری مو و ژل ها که باعث چسبندگی در سطح پوست سر می شوند را از بین می برد. روغن جوجوبا علاوه بر تغذیه ساقه مو، باعث درخشندگی و سلامت تارهای مو نیز می گردد. دیگر ماده موثره موجود در شامپو موی خشک و معمولی سریتا، نعناع فلفلی است. این ماده با اثر بر روی کانال های کلسیمی عضلات صاف، موجب حس آرامش و خنکی در پوست سر می شود. عصاره بابونه نيز خاصيت ضد التهابي دارد.

•    رفع خشكي پوست سر به واسطه دارا بودن روغن جوجوبا و شباهت آن با سبوم (چربي) طبیعی پوست
•    افزایش رطوبت رسانی به پوست سر و مو
•    جلوگیری از ایجاد موخوره
•    رفع شکنندگی و کدورت موهای خشک
•    داراي pH مناسب جهت تعدیل خشکی پوست سر و مو
•    وجود انواع اسيدهاي آمينه برای ترمیم و تقويت ساقه مو و مهار ریزش مو

ابتدا موها را خيس نموده، مقدار مناسبي از شامپو را بر كف سر ريخته و با نوك انگشتانتان ماساژ دهيد. 2 تا 3 دقيقه صبر نموده تا مواد موثره موجود در شامپو اثرات خود را اعمال نمايد. سپس اقدام به آبكشي نماييد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats