شامپو کافئین سریتا
2

شامپو کافئین سریتا

شامپو کافئین سریتا

ضد ریزش و تقویت کننده مو

نقش کافئین به عنوان یک انرژی دهنده و تقویت کننده ریشه مو و همچنین مهارکننده اثرات مخرب هورمون دی هیدروتستوسترون بر روی مو به اثبات رسیده است. شامپو كافئين سریتا به واسطه داشتن کافئین و دیگر ترکیبات موثره، فرمولاسیونی کارآمد برای درمان ریزش مو و تقويت و رشد مجدد موها، به شمار می آید.

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
موجودی محدود یا در حال اتمام است
14,700 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

مشخصات کلی

نام محصول : شامپو کافئین سریتا

سایر اطلاعات

شناسه بهداشت : 56/15852
 • ترکیبات

مواد موثره: كافئين، ساوپالمیتو، جوانه گندم، عصاره های رزماری، گزنه، بابونه، نعناع فلفلی، مریم گلی، ویتامین های B5 و B6.
سایر ترکیبات: آمونيوم لورت سولفات %70، کوکاميدو پروپيل بتائين %30، آب، بوتيلن گلايكول، سرنوا سرولا تافروت  اكستركت، گليسيرين99.5%، مالتو دكسترين، اوره،  زانتان گام، هيدروكسي اتيل سلولز، فنوكسي اتانل، دسيل گلوكوزايد %50، کوکاميدو دي اتانول آمید85%، گليسیرين ،آب(آكوا)، پانتنول، اسانس مجاز آرايشي و بهداشتي، پيريدوكسين هيدروكلرايد، دي سديم ا.د.ت.ا، پلي کواترنيوم 10، 5کلرو 2 متيل 4 ايزوتيازولين 3- وان و2 متیل 4 ایزوتیازولین3 –وان5/1%، اسيد لاکتيک، رنگ کد 15985+19140+28440، آب دویونیزه.

 • مکانیزم عمل

شامپو كافئين سريتا حاوي تركيبات موثر كافئين، ساوپالمیتو، پروتئين جوانه گندم و عصاره هاي گياهي است كه باعث تقويت مو، كنترل ریزش مو و کمک به رویش و رشد مجدد مو می گردد. کافئین علاوه بر بهبود گردش خون پوست سر، محرک رشد فولیکول مو است و رشد مو را مستقیما از ریشه موها تحریک می کند. با وجود اینکه این شامپو تنها پس از گذشت 2 دقیقه از روی پوست سر شسته می گردد، کافئین به همراه ترکیبات موثر موجود در این محصول، از غلاف مو حرکت کرده خود را به ریشه مو می رساند. علاوه بر این، کافئین تاثیر مثبتی بر حیات ریشه مو دارد و طول عمر ریشه را افزایش می دهد. کافئین به تمامی نواحی پوست سر نفوذ نموده و با مهار اثرات مضر هورمون تستوسترون و انرژی رسانی مناسب به فولیکول مو، از ریزش ارثی مو جلوگیری می کند. علاوه بر ویژگی های منحصر به فرد کافئین در تقویت مو، این ماده نفوذ پذیری سایر ترکیبات موجود در شامپو را به داخل پوست سر تسهیل می کند. دیگر ماده موثره موجود در این شامپو، عصاره ساوپالمیتو است. عصاره این گیاه نقش قابل توجهی در مهار آنزیم 5آلفا-ردوکتاز دارد. آنزیم 5آلفا-ردوکتاز از عوامل مهم ریزش مو به شمار می آید. همچنین عصاره ساوپالمیتو اثرات ضد آندروژنی (هورمون مردانه عامل ریزش مو) نیز دارد. به دلیل دو خاصیت ذکر شده، عصاره ساوپالمیتو نقش موثری در کنترل ریزش مو دارد. جوانه گندم نیز غني از ويتامين E و B است كه در شادابي و سلامت مو نقش دارد.

 • مزایا

 • مهار فعالیت آنزیم 5-آلفا ردوکتاز و (مهار تولید دی هیدروتستوسترون)  به واسطه دارا بودن عصاره گیاه ساوپالمیتو

  •    تحریک رویش مجدد مو با بهبود گردش خون محیطی

  •    حجم دهندگی و افزایش ضخامت تارهای مو

  •    کنترل سبوم (چربی) پوست سر و رطوبت رسانی موثر به پوست و موی سر

  •    ترمیم ساقه موی آسیب دیده با ویتامین های گروه B و  E

  •    جوانسازی، درخشندگی و شادابی پوست و موی سر

 •  روش استفاده

ابتدا موها را خيس نموده، مقدار مناسبي از شامپو را بر كف سر ريخته و با نوك انگشتانتان ماساژ دهيد. 2 تا 3 دقيقه صبر نموده تا مواد موثره موجود در شامپو اثرات خود را اعمال نمايد. سپس اقدام به آبكشي نماييد.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats