هیرتونیک گیاهی T2 سریتا
6

هیرتونیک گیاهی T2 سریتا

هیرتونیک گیاهی (محلول تقویت موی سر) T2 سریتا

نقش کافئین به عنوان یک انرژی دهنده و تقویت کننده ریشه مو و همچنین مهارکننده اثرات مخرب هورمون دی هیدروتستوسترون بر روی مو  به اثبات رسیده است. هیرتونیک گیاهی T2 (تقویت کننده و ضد ریزش مو) سریتا به واسطه داشتن کافئین و دیگر ترکیبات موثره، فرمولاسیونی کارآمد برای درمان ریزش مو و رویش مجدد موها به شمار می آید.

این محصول را به دوستان خود معرفی کنید! این محصول را به دوستان خود معرفی کنید!
این محصول در انبار موجود نیست
23,200 تومان بدون مالیات.
حمل رایگان
ارسال سریع

مشخصات کلی

نام محصول : هیرتونیک گیاهی T2 سریتا
خواص و موارد مصرف : تقویت کننده و ضد ریزش موی سر

سایر اطلاعات

شناسه بهداشت : 48/10404

مواد موثره هیرتونیک سریتا

کافئین، بیوتین، عصاره های ساوپالمیتو، رزماری، گزنه، بابونه، نعنا. فلفلی، مریم گلی، ويتامين هاي B5 و B6.


سایر ترکیبات

اتيل الکل%96، گليسیرين%99.5، آب،بوتيلن گلايكول، سرنوا سرولا تافروت  اكستركت، آب، الکل، پانتنول، لسيتين، توکوفريل استات، پلی کواترنیوم – 4، متيل پارابن، پروپيل پارابن، اسانس قهوه، رنگ مشكي 77499، رنگ زرد  15985، آب ديونيزه.

هیرتونیک گیاهی T2 سریتا محصولی است با فرمولاسیون پیشرفته برای درمان ریزش مو و رشد مجدد موهای ضعیف شده.

هیرتونیک گیاهی T2 سریتا حاوی کافئین است. كافئين در درمان ريزش مو تاثير بسياري دارد. اين ماده با مهار اثرات مضر هورمون دی هیدروتسترون از ریزش موها جلوگیری ميكند.

از ديدگاه سلولي هورمون تستوسترون در افراد مبتلا به آلوپسی آندروژنیک با تاثير روي حاملان انرژي در سلول (cAMP)، از توليد اين تركيبات جلوگيري مي‌كنند و همچنين آنزيم فسفودي استراز كه به صورت طبيعي در بدن افراد وجود دارد، مي‌تواند  cAMP يا حامل انرژي سلولي را به تركيبي بي اثر به نام (AMP5)  تبديل كند و در نتيجه در شرايطي كه حاملان انرژي به وجود نمي‌آيند، چرخه متابوليسمي در ريشه‌هاي مو قطع مي‌شود و ريشه‌ها تحليل مي‌روند و مي‌ميرند.

كافئين با خنثي كردن تاثيرات هورمون تستوسترون و آنزيم فسفودي استراز باعث می شود روند توليد (cAMP)  ادامه يابد و چرخه متابوليسمي در سلول‌هاي ريشه مو كامل شود و در نهايت رشد و نمو سلول‌ها در این منطقه صورت گیرد.

کافئين علاوه بر بهبود گردش خون پوست سر،‌ محرك رشد فوليکول مو است و رشد مو را مستقيما از ريشه موها تحريك مي كند. بیوتین دیگر ماده موثره موجود در هیرتونیک گیاهی T2 سریتا است که از مواد ضروری برای رشد موها به شمار می آید. عصاره ساوپالميتو ماده مهم دیگر در هیرتونیک گیاهی T2 سریتا است. ساوپالميتو عصاره گياهي به نام سابال  است که میوه خشک شده نخل کوتاه آمریکایی می باشد.

عصاره ساوپالميتو فعالیت آنزيم 5آلفا-ردوکتاز را مهار مي‌کند. آنزيم 5آلفا-ردوکتاز از عوامل مهم ريزش موي هورموني است. همچنين عصاره ساوپالميتو اثرات نسبي ضد آندروژني (هورمون مردانه) نيز دارد. به خاطر اين دو خاصيت همزمان، ساوپالميتو به عنوان يک عصاره موثر در کنترل ريزش مو شناخته می شود.

•    افزایش انرژی رسانی به سلول های فولیکول مو با اثر بر روی حاملان انرژی (cAMP)
•    ممانعت از تبدیل تستوسترون به دی هیدروتستوسترون به کمک مهار فعالیت آنزیم  5آلفا-ردوکتاز (روند دخيل در ريزش مو)
•    بهبود گردش خون در پوست سر و در نتیجه بهبود تغذیه و اکسیژن رسانی به فولیکول های مو
•    غنی از عصاره های محرک رشد مو (گزنه، نعناع فلفلی، ساوپالمیتو، رزماری، مریم گلی)
•    حاوی ویتامین های مورد نیاز مو (بیوتین، ویتامین B6، ویتامین B7، پرو ویتامین B5)
•    جذب سریع ترکیبات موثره و استحکام و ترمیم ساقه موی آسیب دیده

روش مصرف:

روزانه 1 بار، 2-1 سی سی (هر سی سی 7 پاف اسپری) از تونیک T2 سریتا را در نواحی ریزش مو، روی پوست سر اسپری نمایید، سپس با نوک انگشتان با حرکت ملایم، کف سر را به خوبی ماساژ دهید.

دیدگاه کاربران
0

هیچ نظری ارسال نشده

نظر خود را بنویسید

*
*
free web stats